fs700 سونی، دوربین جدید و فوق پیشرفته SONY با قابلیت فیلمبرداری ۴K

fs700 سونی، دوربین جدید و فوق پیشرفته SONY با قابلیت فیلمبرداری ۴K می باشد. در واقع سونی این دوربین حرفه ای را برای رقابت با دوربین نام آشنای RED وارد بازار کرده است.
ویژگی بسیار منحصر بفرد این دوربین گران قیمت و ارزشمند که قابلیت تصویربرداری فوق آهسته آن (Super Slow Motion) می باشد در هیچ یک از دوربینهای فیلمبرداری همرده آن مشاهده نمیشود. باورکردنی نیست اما fs700 سونی قابلیت فیلمبرداری بسیار آهسته با نرخ ۹۴۰ فریم در ثانیه را دارد! با این خصوصیت میتوان ذره ذره بارش قطرات آب را فریز کرد یا تصاویر بسیار آهسته بازیهای فوتبال جام جهانی برزیل را ثبت کرد!

پیتر کریساری، مدیر بازاریاب فن آوری سنسورهای بزرگ در سونی الکترونیک می گوید: ” در حال حاضر در سراسر جهان، دوربین fs700 سونی به عنوان یک ابزار تولیدی با کارایی بالا، برای همه چیز از جمله فیلم های مستند تا آگهی های تبلیغاتی ویژه پذیرفته شده است. در حال حاضر، ضبط تصاویر ۲K RAW و ۴K با این دوربین، بسیار پیشرفته بوده و نرخ فریم بالا در تصویربرداری، بعد سوم را به قابلیت های این دوربین فیلمبرداری اضافه می کند. فیلمبرداری FS700 RAW، سیگنال های دوربین اورجینال بیشتری را حفظ می کند، تصاویر با کیفیت خیره کننده ای تولید کرده و امکان حداکثر انعطاف پذیری دستکاری تصویر را می دهد.”

fs700 سونی

 

با افتخار اعلام مینماییم، استودیو بین المللی نوربین به عنوان مجهزترین استودیوی عکاسی تخصصی عروس در ایران، مجهز به دوربین fs700 سونی میباشد. جهت درک کیفیت و قدرت شگفت انگیز این دوربین، دمویی کوتاه از ویدئوی اختصاصی ضبط شده از این دوربین در استودیو بین المللی نوربین را میتوانید مشاهده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here