مشتریان نوربین در مورد ما چه میگویند؟!

انقدر که تجهیزات نورپردازی استودیو نوربین زیاد و عجیب غریب هست که یادم میاد وقتی رفتیم باغ واسه عکاسی و فیلمبرداری یه وانت که آرم بزرگ نوربین روش حک شده بود اومد تو باغ و کلی تجهیزات از تو ماشین پیاده کردند طوری که عکاسای استودیو های دیگه هم که تو باغ مشغول کار عروسهای خودشون بودن میومدند و از نوربینی ها میپرسیدن که این چیه و اون قیمتش چنده و … عروسهای اون یکی آتلیه ها که تجهیزات ما رو دیدن که به کل دپرس شدند :))

آتلیه عکاسی عروس
وانت تجهیزات نورپردازی عجیب و غریب نوربین

روز فرمالیته ما از ساعت ۱۰ صبح رفتیم باغ و تا حدود ساعت ۵ که هوا تاریک میشد نوربینی ها داشتند از ما فیلم و عکس میرفتند. از ۵ تا ۸ هم رفتیم تو عمارت و اونجا مشغول شدند و ساعت ۸ راه افتادیم سمت استودیو نوربین و حدود ساعت ۹ رسیدیم و از همون موقع تا ساعت ۱۲ و نیم شب کادر استودیو نوربین داشتند از ما فیلم و عکس میگرفتند! باور کنید ما بریدیم اما نوربینی ها اگه ما اصرار نمیکردیم دست از سرما برنمیداشتند 🙂 خدایی خیلی مهربون هستند و واقعا دلسوزانه کار میکنند.

آتلیه عکاسی عروس
روز فرمالیته ما بریدیم اما نوربینی ها نبردین!

کارهای آلبوم عروسی نوربین خیلی ساده و دور از طرح های فانتزی هستند. به شخصه من که از این نوع طراحی به خصوص تو سادگی در طراحی قابهاشون برای صفحات آلبوممون خیلی خوشم اومد. یه چیزی که نظر منو تو عکسهایی که استودیو نوربین میگرفت به خودش جلب کرد این بود که تقریبا در هیچ عکسی از استودیو نوربین از دکور مصنوعی استفاده نمیشه و همه عکسهای شما با دکورهای واقعی مثل عمارت ها یا دکورهای طبیعی مثل باغها گرفته میشن.

آتلیه عکاسی عروس
نوربین از عکاسی با دکور مصنوعی متنفره !

خواستم همینجا یادی کنم از استودیو نوربین؛ ما ۳ سالی هست که ازدواج کردیم و هر موقع که شوهرم میره مأموریت و خیلی دلم براش تنگ میشه فیلم عروسیمون رو دوباره میبینم. انقدر فیلم عروسی ما با حس و زیبا ارائه شده که من هم مثل یک تماشاگر وقتی فیلم رو میبینم، هم میخندم و هم با دیدن لحظه های خاطره انگیز و احساسی فیلممون گریم میگیره. نوربین از همه زحماتی که برای ما کشیدید، متشکریم

آتلیه عکاسی عروس
فیلم عروسی گریه دار !!!

انقدر که من بدم میومد از این فیلمهای عروسی که همشون تکراری هستند که میترسیدم نکنه فیلم خودم هم مثه یکی از اونا دربیاد! از ویژگیهای متمایز استودیو نوربین که لااقل من جایی ندیدم اینه که فیلم عروسی شما کارگردان داره و مثل بازیگرا از شما کار میکشن :)) و البته نتیجش این میشه که شما یه فیلم کلیشه ای که همه فامیل موقع دیدنش خوابشون میبره ندارید! شعار نیست. حیف که نمیتونم نمونه فیلمم رو بهتون نشون بدم 🙂

آتلیه عکاسی عروس
داشتن سناریو و کارگردانی برای فیلم عروسی

زمانی که ما عروسی کردیم (حدوداً یک سال پیش) استودیو نوربین یه عکسی رو بر روی شاسی میزد که اسمش رو “عکس رؤیایی” گذاشته بودن. طراحی عکس رؤیایی خیلی جالبه به این صورت که هر چی که تو ذهنتون باشه رو طراحای استودیو نوربین براتون تو عکس درست میکنند. که ما تصمیم گرفتیم یکی از عکس منو شوهرم رو برامون بزارنن تو ابر ها! دوستام که برای اولین بار میان خونمون، اولین چیزی که میپرسن اینه: وااااااااااای چه عکس قشنگی!!! اینو کی درست کرده برات؟؟؟؟!!! منم از حسودیم نمیگم کی درست کرده :)))))

آتلیه عکاسی عروس
عکس رؤیایی استودیو نوربین واقعاً رؤیاییه

قبل از اینکه نمونه کارهای استودیو نوربین رو به همراه شوهرم ببینم باورمون نمیشد که آتلیه ای تا این حد حرفه ای و با نمونه کارهای فوق العاده تو ایران باشه. شاید شما فکر کنید این نظر من کمی تبلیغاتی باشه اما به قول معروف فقط کافیست یکبار امتحان کنید! یکبار به نوربین برید و نمونه کارهاشون رو ببینید و مطمئن هستم که همه عروس خانومها لذت خواهند برد!

آتلیه عکاسی عروس
نمونه کارهای نوربین رو حتماً ببینید

حدودا دو ماهی میشه که ما عروسیمون رو با نوربین برگزار کردیم و قراراه که دو روزه دیگه و سر وقت کارهامون رو تحویل بگیریم. از ویژگیهای این استودیو میتونم اخلاق بسیار خوب و مهربانانه کارمندانشون رو ذکر کنم که به جرات میتونم بگم این رفتار در کنار کار به شدت حرفه ایشون با عث شده که از تمام آتلیه هایی که من میشناسم، متمایز باشند

آتلیه عکاسی عروس
بسیار مهربان و به شدت حرفه ای

یادم میاد شب عروسیمون تازه وارد سالن شده بودیم و همه دور من جمع شده بودند که یهو دیدم هیچ کس حواسش به من نیست! نگو یکی از فیلمبردارای استودیو نوربین که تجهیزات خاصی بهش نصب شده بود و شبیه ترمیناتور شده بود وارد سالن شد و همه به جای اینکه از من فیلم بگیرند با موبایلهاشون داشتند از فیلمبردار نوربین عکس میگرفتند. واقعاً که تجهیزات عجیب غریب و منحصر به فردی داره نوربین!

آتلیه عکاسی عروس
خاطره عجیب از شب عروسیمون با استودیو نوربین
نمودار آمار فصلی تعداد مشتریان استودیو بین المللی نوربین (آمار ۳ سال اخیر)
 • سال 1394
 • سال 1393
 • سال 1392
نمودار آمار رشد تعداد مشتریان استودیو نوربین به تفکیک کشورها
 • انگلستان
 • کانادا
 • امارات
 • ترکیه
 • ایران
نمودار پراکندگی مشتریان استودیو نوربین در سال ۹۴ به تفکیک کشورها
 • ایران
 • ترکیه
 • امارات
 • کانادا
 • انگلستان
نمودار پراکندگی مشتریان استودیو نوربین در سال ۹۴ به تفکیک استانهای ایران
 • تهران
 • البرز
 • مازندران
 • گیلان