رزرو وقت مشاوره

/رزرو وقت مشاوره
رزرو وقت مشاوره ۱۳۹۶-۱۰-۲۷ ۰۲:۴۲:۵۸ +۰۳:۳۰

جهت رزرو وقت مشاوره و بازدید از نمونه کارهای “استودیو بین المللی نوربین” میتوانید از طریق تماس تلفنی با استودیو و یا پرکردن فرم زیر، تایم مد نظر خود را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید با توجه به تعدد فرمهای ارسالی، زمان قطعی جلسه مشاوره پس از تماس کارشناسان مشخص خواهد شد.

[dt_fancy_title title=”جدول زمانبندی شده رزرو وقت مشاوره استودیو نوربین” title_size=”h3″ title_color=”accent”]

آخرین تاریخ بروزرسانی جدول آتلیه عکاسی عروس نوربین: شنبه ۱۴ دی ۹۶ ساعت ۷:۴۴

ضمن تشکر از استقبال مشتریان گرامی به اطلاع میرسانیم با توجه به تکمیل ظرفیت اکثر تایمهای داخل هفته، دو تایم فوق العاده وقت مشاوره در روزهای جمعه به جدول اضافه گردید.

آتلیه عروس
فرم رزرو وقت مشاوره
 
[dt_fancy_title title=”توضیحات” title_align=”right” title_size=”h4″ title_color=”custom” separator_style=”dashed” title_bg=”enabled” custom_title_color=”#7a7a7a”]
[dt_vc_list dividers=”false”]

  • طول زمانی جلسات مشاوره نوربین، ۲ ساعت می باشد.
  • خواهشمندیم با توجه به چینش پی در پی جلسات مشاوره و پر بودن اکثر تایمهای مشاوره در طول روز، با حضور به موقع ما را در جهت حفظ حقوق سایر مشتریان یاری فرمایید. نوربین جلسات مشاوره خود را رأس ساعت شروع کرده و رأس ساعت مقرر نیز به پایان میرساند. لذا تأخیر حضور در جلسات مشاوره، منجر به کاهش زمان جلسه خواهد شد.
  • با توجه به فشردگی جدول تایمهای مشاوره استودیو نوربین، خواهشمندیم حتی المقدور از کنسل کردن تایم قطعی خود، خودداری فرمایید چرا که رزرو تایم بعدی معمولاً با دشوراری های زمانی روبرو می شود.

[/dt_vc_list]

[dt_fancy_title title=”باز هم سؤال دارید؟” title_size=”h3″ title_color=”accent”]
[dt_fancy_title title=”شماره تلفن ۲۸۳۱۵ (۰۲۱) با احترام پاسخگوی شماست!” title_size=”h3″ title_color=”custom” separator_style=”disabled” custom_title_color=”#757575″]